Psychoterapia powinna pozostać upartym dążeniem dwojga ludzi do całkowitego uzdrowienia istoty ludzkiej za pośrednictwem relacji, jaka się między nimi zawiązuje.
Ronald David Laing

Jestem psycholożką, psychoterapeutką, asystentką psychodramy przy Polskim Instytucie Psychodramy oraz członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii.
Ukończyłam  całościowy kurs trenerski z zakresu profilaktyki i leczenia uzależnień behawioralnych (certyfikat MEN) a także całościowy program stażowy organizowany przez Instytut Gestalt w Krakowie.

Dzięki licznym kursom, warsztatom oraz konferencjom naukowym stale poszerzam swoją wiedzę oraz rozwijam swój warsztat zawodowy.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w:

 - Subrejonowym Ośrodku Leczenia Psychiatrycznego w Bielsku-Białej,


 - Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych w Centrum Psychiatrii w Katowicach

,

 - Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Rehabilitacyjnej Euro-Med w Tychach,


 - Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej SYNTONIA w Gliwicach,


 - Centrum Zdrowia Psychicznego FENIX w Gliwicach.Zajmuję się przede wszystkim psychoterapią indywidualną osób dorosłych w ramach prywatnej praktyki w Gliwicach. Prowadzę także konsultacje i diagnostykę psychologiczną.
Pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, jednak w zależności od indywidualnych potrzeb osoby zgłaszającej się po pomoc, korzystam także z narzędzi zaczerpniętych z innych podejść (głównie humanistycznego) integrując różnorodne modele psychoterapii.


Jestem autorką publikacji w czasopismach i monografiach naukowych. Moje główne zainteresowania zawodowe związane są przede wszystkim z problematyką zaburzeń osobowości.
Obecnie poszerzam swój warsztat w zakresie stosowania metod psychoterapii Gestalt oraz pracy z ciałem w praktyce psychoterapeutycznej, co jest dla mnie niezwykle ciekawym i twórczym doświadczeniem. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora SNP PTP oraz kieruję się Kodeksem Etycznym Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.