Psychoterapia powinna pozostać upartym dążeniem dwojga ludzi do całkowitego uzdrowienia istoty ludzkiej za pośrednictwem relacji, jaka się między nimi zawiązuje.
Ronald David Laing

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, trenerem profilaktyki i leczenia uzależnień behawioralnych (certyfikat MEN) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii.

Dzięki licznym kursom, warsztatom oraz konferencjom naukowym stale poszerzam swoją wiedzę oraz rozwijam swój warsztat zawodowy. Moim najbliższym celem jest zdobycie certyfikatu Asystenta Psychodramy przy Polskim Instytucie Psychodramy, gdzie obecnie się szkolę.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w:

 - Subrejonowym Ośrodku Leczenia Psychiatrycznego w Bielsku-Białej,


 - Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych w Centrum Psychiatrii w Katowicach

,

 - Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Rehabilitacyjnej Euro-Med w Tychach,


 - Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej SYNTONIA w Gliwicach.Zajmuję się przede wszystkim psychoterapią indywidualną osób dorosłych w ramach prywatnej praktyki w Gliwicach. Prowadzę także psychoterapię par i małżeństw, konsultacje i diagnostykę psychologiczną oraz psychoterapię on-line (za pośrednictwem Skype)
Pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, jednak w zależności od indywidualnych potrzeb osoby zgłaszającej się po pomoc, korzystam także z narzędzi zaczerpniętych z innych podejść (głównie humanistycznego, w tym ericksonowskiego i szkoły Gestalt), integrując różnorodne modele psychoterapii.


Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora SNP PTP oraz kieruję się Kodeksem Etycznym Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.


Jestem autorką publikacji w czasopismach i monografiach naukowych. Moje główne zainteresowania dotyczą przede wszystkim zjawiska wykluczenia społecznego, stygmatyzacji osób cierpiących na zaburzenia psychiczne oraz zagadnień związanych z psychospołecznymi uwarunkowaniami tworzenia tożsamości i postaw społecznych.