Psychoterapia powinna pozostać upartym dążeniem dwojga ludzi do całkowitego uzdrowienia istoty ludzkiej za pośrednictwem relacji, jaka się między nimi zawiązuje.
Ronald David Laing

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, trenerem profilaktyki i leczenia uzależnień behawioralnych (certyfikat MEN), asystentką psychodramy przy Polskim Instytucie Psychodramy oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii.

Dzięki licznym kursom, warsztatom oraz konferencjom naukowym stale poszerzam swoją wiedzę oraz rozwijam swój warsztat zawodowy.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w:

 - Subrejonowym Ośrodku Leczenia Psychiatrycznego w Bielsku-Białej,


 - Oddziale Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych w Centrum Psychiatrii w Katowicach

,

 - Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Rehabilitacyjnej Euro-Med w Tychach,


 - Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej SYNTONIA w Gliwicach,


 - Centrum Zdrowia Psychicznego FENIX w Gliwicach.Zajmuję się przede wszystkim psychoterapią indywidualną osób dorosłych w ramach prywatnej praktyki w Gliwicach. Prowadzę także konsultacje i diagnostykę psychologiczną
Pracuję głównie w podejściu psychodynamicznym, jednak w zależności od indywidualnych potrzeb osoby zgłaszającej się po pomoc, korzystam także z narzędzi zaczerpniętych z innych podejść (głównie humanistycznego, w tym ericksonowskiego i szkoły Gestalt), integrując różnorodne modele psychoterapii.


Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora SNP PTP oraz kieruję się Kodeksem Etycznym Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.


Jestem autorką publikacji w czasopismach i monografiach naukowych. Moje główne zainteresowania zawodowe związane są przede wszystkim z problematyką zaburzeń osobowości.